Sinyal

The Signal
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Sinyal
156 izlenme
Nick ve Jonah üniversitede okumakta olan iki gençtir. Bu iki gencin de en büyük tutkusu ve ilgi alanı bilişim teknolojileridir. Nick’in kız arkadaşı Hailey, üniversiteye başlamak üzeredir ve Nevada’da eğitim görecektir. Nick ve Jonah, Hailey’i, Nevada’ya beraber götürmeye karar verir. İki arkadaşın amacı bu vesileyle gezmektir. Bu sırada, iki arkadaşı takip eden ve Göçmen lakabı olan bir hacker, gençlerle çölde karşılaşır. Nick ve Jonah, ne olduğunu anlamakta güçlük çekmektedir. Derken iki arkadaş kendilerini bir hapishanede bulur. Ne olduğunu anlamayan iki arkadaş, çok daha büyük bir olayın bir parçası olduklarını anlayacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.