Sinkhole

싱크홀
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Sinkhole
75 izlenme
Film sıradan bir vatandaş olan Dong-won ve ailesinin başından geçenleri anlatmaktadır. Wfilmizle farkıyla 4k olarak izleyeceğiniz bu filmde yıllarca süren sıkı çalışmaların ardından satın alınan bir eve taşındıktan sonra sıradan bir ailenin başına gelenler anlatılmaktadır. Mutlu bir şekilde meslektaşlarını yeni bir eve taşınma partisine davet eden Dug-Won ve meslektaşlarının daha sonra önceki gece şiddetli yağmur yağması nedeniyle başlarına kötü şeyler gelir. Çünkü yağmur bir çukur oluşturur ve bir dakika içinde tüm evi ve içindeki insanları içine doğru alır. Bu yüzden çukurun içindeki herkes bir şekilde bir çıkış yolu bulmalıdır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.