Sinek 2

The Fly II
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Sinek 2
The Fly'ı bir önceki bölümde bir talihsizlik üzerine gerçekleştirilen deney ile izlemiştik. Meraklı bilim adamı çok istediği ışınlanmayı keşfetmişti ancak ışınlanma makinesinin içine bir sinek kaçınca yanlışlıkla kendini bir sineğe dönüştürmüştü. Zamanla duygusal bağları geliştirdiği gazeteci Veronica da onu yanlışlıkla bir sinek zannedip öldürmüştü. Şimdi ise olaylar, Veronica'dan doğacak olan bebek Martin üzerinden ilerleyecek. Peki bu sefer Martin'in başına neler gelecek? Babası Brundle'ın bağlı olarak çalıştığı şirket, ondan kalan bu icadı ne şekilde geliştirecek?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.