Silk Road

Silk Road
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Silk Road
160 izlenme
Gerçek olaylardan uyarlanan bu filmde, Ross Ulbricht isimli zeki bir bilgisayar programcısı, uzun zamandır insanların anonim bir şekilde alışveriş yapabileceği bir internet sitesi yapmanın hayalini kurmaktadır. Yirmili yaşlarının sonuna geldiğinde hayalini gerçekleştiren Ross; uyuşturucu madde, yasadışı silah ve bunlara benzeyen birçok ürünün satıldığı Silk Road isimli bir web sitesi yaratır. Ancak kısa süre içerisinde Ross’un bu dahiyane zannettiği fikri, bir savcılık ajanı olan Rick Bowden’in radarına girer. Kendi özel hayatlarında birbirinden farklı sorunlarla karşılaşan ikili, kendilerini büyük bir kovalamacanın içerisinde bulacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.