Sıkı Dostlar: GoodFellas

GoodFellas
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Sıkı Dostlar: GoodFellas
95 izlenme
IMDb: 8.7
Sıkı Dostlar filminde bir soygun anlatılmaktadır, Henry Hill adında bir gangster bu soygunu planlamıştır ve arkadaşlarıyla harekete geçecektir. Jimmy Conway ve Tommy De Vito isimlerindeki iki yakın arkadaşıyla beraber soyguna kalkışan Henry Hill, soygun sırasında bazı arkadaşlarının ölümüne şahit olacaktır. Henry Hill soyguna katılan ve gözü daha yukarıda olan iki soygun yaptığı arkadaşının yani Jimmy ve Tommy’nin diğer soyguna katılan kişileri öldürdüğüne şahit olur ve bir şeyler yapmaya çalışır. Bu durum, soygunda olanlar Henry’i kötü etkilemiştir ve bir şey yapmaya karar verecektir. 6 dalda Oscar’a aday gösterilen film gerçek bir hikâyeden uyarlanmıştır. Martin Scorsese’nin başyapıtlarından biridir. Sıkı Dostlar 1990 Oyuncuları Sıkı Dostlar 1990 filminin oyuncu kadrosu şunlardır: Ray Liotta, Robert De Niro, Joe Pesci, Lorraine Bracco, Paul Sorvino, Frank Vincent, Debi Mazar, Chuck Low, Michael Imperioli, Frank Sivero, Samuel L. Jackson, Tony Darrow, Mike Starr, Catherine Scorsese, Frank Dileo, Tony Sirico. Dram, suç ve gerilim temalı filmin yönetmenliğini ise Martin Scorsese üstlenmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.