Shook

Shook
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Shook
101 izlenme
Mia bir sosyal medya yıldızıdır ve birçok kişi tarafından da takip edilmektedir. Ancak Mia buna rağmen kız kardeşi ile pek iyi anlaşamamaktadır. Kız kardeşi Nicole ise ansızın bir yolculuğa çıkacağı için köpeğini kız kardeşinin korumasına verir. Bu yüzden de Mia günlük yayını yapamaz ancak köpekle ilgilenmekten de memnundur. Bunu fırsat bilen Mia’nın dostları ise kendisine bir şaka yapmak isterler. Fakat şaka ile başlayan olaylar zinciri zaman ilerledikçe çok daha karanlık bir hal almaya başlayacaktır. Bakalım Mia bu kâbus dolu geceden sağ çıkmayı başaracak mıdır?
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.