Shepherd

Shepherd
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Shepherd
99 izlenme
IMDb: 5.0
Her şey normal huzurlu bir şekilde giderken âşık olduğu karısının şüpheli şekilde ölümünden sonra Eric büyük travmalar geçirip olayın üstüne gitmeye başlamıştır ancak ne kadar uğraşsa da bir sonuç bulamayan baş rolümüz Eric, geçmişi bırakmaya ve önüne bakmaya başlar. Ta ki sırları ve gizemi belli olmayan o adaya düşene kadar. Eric düştüğü adada hiçbir şey bulamaz. Hayatta kalmaya çalışırken garip ve gizemli olaylar başına gelir ve artık kurtulmanın yolunu bulmak ister ancak bir sorun vardır akıl sağlını ve hayatını korumak zorunda kalması geren olaylar başına gelmektedir. Korku ve gerilim hayranlarını bir araya toplayan bu film Tom Hughes ve Gaia Weiss gibi üst düzey oyuncaları da bünyesinde barındırarak bize bir baş yapıt sunmayı başarmış.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.