Shania Twain: Not Just a Girl

Shania Twain: Not Just a Girl
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Shania Twain: Not Just a Girl
113 izlenme
Belgesel türündeki film Shania Twain’ın hayatını bizlere sunuyor. Shania Twain, Kanadalı bir şarkıcıdır. Uluslarası bir ikona dönüp ünlü olmadan önce normal ve sıradan bir hayat yaşıyordur. Lakin Nashville’e gittikten sonra hayatı büyük bir anlamda değişir. Şarkı söyleme konusunda oldukça yetenekli olan Shania bu alanda kendisini oldukça geliştirmiştir. Belgesel bize Shania’nın bu yolculuğunu anlatıyor. Her ne kadar yaptığı işte başarılı olmuş olsa da Shania’nın da geçirdiği kötü günler olmuştur.
Oyuncular:
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.