Shang-Chi ve On Halka Efsanesi

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Shang-Chi ve On Halka Efsanesi
270 izlenme
IMDb: 7.5
Kung Fu ustası olarak bilinen Shang-Chi, Amerikalı bir anneni ve Çinli bir babanın çocuğudur. Babası, Shang-Chi’yi yetenekli bir suikastçı olarak yetiştirir. Babasının eğitimi ile büyüyen Shang-Chi, insanüstü yetenekler geliştirmeye başlar. Yıllar geçer ve Shang-Chi, bu konuda oldukça yetenekli hale gelir. Shang-Chi, kendisini eğiten ve esasında o kadar da iyi birisi olmayan babasının ne tür işler yaptığını ve güçlerini ne amaçla kullandığını öğrenir. Shang-Chi, kendi güçlerini ve yeteneklerini babasının imparatorluğuna karşı, onu yıkmak için kullanmaya karar verir. Shang-Chi ve en az kendisi kadar yetenekli ve tehlikeli olan, kötü niyetli babası arasında amansız bir savaş başlar.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.