Sevgilimden Son Mektup

The Last Letter From Your Lover
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Sevgilimden Son Mektup
241 izlenme
1965'ten kalma gizli aşk mektupları hazinesini keşfeden bir gazeteci kız vardır. Bu gazeteci mektupların merkezlerindeki yasak ilişkinin gizemini çözmeye kararlı olan hırslı gazeteci Ellie Haworth’dur. Ellie karmaşık bir hikâyeyi yani şimdi ve geçmişte geçen iç içe geçmiş bir çift hikâyeyi takip ediyor. Zengin bir sanayicinin karısı Jennifer Stirling'in ve onu korumakla görevlendirilen finans gazetecisi Anthony O'Hare'in ardındaki hikâyeyi ortaya çıkarırken, Ellie'nin kendi aşk hikayesi, daha fazlasını bulmasına yardımcı olan ciddi ve sevecen bir arşivcinin yardımıyla ortaya çıkıyor. Ellie kendi ilişkisi ve mektuplarda yazılanlardan yola çıktıktan bir süre sonra iki ayrı kişinin hayatını yaşadığını fark eder.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.