Sevgili Yoldaşlar

Дорогие товарищи!
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Sevgili Yoldaşlar
220 izlenme
1962 yılında Novocherkassk kentinde işçiler tarafından düzenlenen bir protesto gösterisine Sovyet askerleri KGB’den aldıkları emir doğrultusunda silahsız olan vatandaşlara ateş açmıştı ve 26 kişinin ölümüne sebep olmuşlardı. Yerel şehir komitesinde görevli olan Lyudmila, bir parti çalışanı ve tutkulu bir komünisttir. Novocherkassk Elektrikli Lokomotif Merkezinde çalışan işçiler tarafından düzenlenen bir grevde, Lyudmila protestoculara Hükümet Komisyonu tarafından verilen bir emir doğrultusunda ateş açıldığına tanık olur. Komisyon, SSCB’nin geri kalanından yaşanan bu katliamı saklamaya çalışır. Katliam esnasında Lyudmila’nın 18 yaşındaki kızı Svetka ortadan kaybolur. Ancak KGB gizli bir şekilde insanları tutuklamaya ve ölü bedenleri gömmeye başlar. Lyudmila bir yandan KGB’ye karşı kızını bulmaya çalışırken diğer yandan Stalin zamanlarına geri dönmeyi istemekte ve eninde sonunda KGB’ye karşı komünist adaletinin geleceğine inanır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.