Sert Ol

Get Hard
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Sert Ol
154 izlenme
James tek istediği ailesi için daha uygun bir mahallede iyi bir ev satın almak olan bir araba yıkamacıdır. Darnell ise dev bir şirketin CEO’sudur. Bu birbirine zıt iki kişilik ise Darnell’in korkunç bir iftiraya kurban gitmesi ve bölgenin en berbat hapishanesinde on yıla mahkûm edilmesi ile bir araya gelecektir. Darnell bu saf adama hapiste nasıl hayatta kalacağını öğretecek ve James ise ona evini alabilmesi için gerekli otuz bin dolarlık ilk ev taksitini ödeyecektir. Fakat Darnell hayatında hiç hapse girmediği için işler beklendiği gibi ilerlemeyecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.