Senin İçin Çıldırıyorum

Loco por ella
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Senin İçin Çıldırıyorum
140 izlenme
Adri, meşhur bir gazetede köşe yazarlığı yaparak hayatını geçindiren genç bir adamdır. Günün birinde gittiği bir barda Carla ile karşılaşması, onun hayatını tamamen değişecektir. Kısa süre içerisinde kaynaşan ikili, bir anlaşma yapmaya karar verir. Bu anlaşmaya göre sabaha kadar güzel vakit geçirerek istedikleri her şeyi yapacaklar ancak bir daha birbirlerini asla sormayacaklardır. Bu eğlenceli gecenin sabahında çift, anlaşmaya uyar ve bir daha birbirlerini aramamak üzere ayrılırlar. Ancak Carla, motosikletiyle gitmek üzereyken montunu düşürür. Aradan geçen kısa bir sürenin ardından Adri, Carla’yı bir türlü aklından çıkaramadığını fark eder ve ona ulaşmaya çalışır. Carla’nın montunun cebinden ise Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinin adresi çıkacaktır. Hayatının aşkını bulmak için her şeyi göze alan genç adam, hasta numarası yaparak akıl hastanesine yerleşmeye çalışır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.