Secret Society of Second Born Royals

Secret Society of Second Born Royals
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Secret Society of Second Born Royals
Illyria krallığında, kraliyet ailesinin ikinci çocuğu olan Sam, sokaklarda bir rock müzik gösterisi düzenleyerek arkadaşı Mile ile birlikte monarşiye karşı gelmektedir. Büyük kız kardeşi Eleanor, anneleri Catherine’den sonra tahta gelecek olan prensestir. Babası ve amcası hayatını kaybettiğinden dolayı tahtın sorumluluğu şu anda annelerinde bulunmaktadır. Mike ile birlikte bir gece geçirirken Sam yer altında olan bir konserde hislerinin fazla harekete geçtiğini hisseder ve yangın yağmurlama sistemini çalıştırınca Mike ile birlikte tutuklanır. Ertesi gün, Catherine kaçırdığı dersleri toparlayabilmesi için yaz okuluna gideceğini ona söyler. Sonrasında yaz okuluna gelen Sam, burada arkadaş canlısı January ile sessiz ve sosyal açıdan garip Matteo ile popüler Tuma ile ve kendini beğenmiş Roxana ile tanışır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.