School’s Out Forever

School's Out Forever
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
School’s Out Forever
Lee Keegan isimli 15 yaşında bir lise öğrencisi, kısa süre önce okulundan atılmıştır. Tam da bu süreçte dünyayı neredeyse kıyametin eşiğine getiren bir virüs salgını patlak vermiştir. Bu virüs yüzünden babasını kaybeden Lee’in, annesinin de yurtdışında mahsur kalması nedeniyle herkes Lee’ye okuluna dönmesini ve orada saklanmasını söylemektedir. Arkadaşları ile birlikte virüsten etkilenenlere karşı savaşmaya karar veren Lee, bu süre içerisinde okuldaki bir hemşireye karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Ancak Lee’in sevgilisinin annesi de bu ilişkiye engel olabilmek için elinden geleni yapacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.