Schindler’in Listesi

Schindler's List
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Schindler’in Listesi
96 izlenme
IMDb: 9.0
İş adami Oscar Schinler, 1939’da Krakow’a gelir ve henüz yeni başlamış olan İkinci Dünya Savaşı sırasında siyasi çıkarları için Nazi Partisi’ne katıldıktan sonra, benzer pragmatik nedenlerle Alman işgali altındaki Polonya’da, Naziler’in büyük zulmüne maruz kalan Yahudiler için işgücü düşüşüne sebep olacağından endişe etmeye başlar. Beklenmedik şekilde insani hale gelen kibirli ve açgözlü bir Alman iş adamı olan Oskar Schinlder, barbar Alman Nazi saltanatı ortasında fabrikasını Yahudiler için bir sığınak haline getirmeye mecbur hisseder. Auschwitz toplama kampında yaklaşık 1100 Yahudi’yi ölümcül gaza maruz kalmaktan kurtarmayı başaran esrarengiz, fırsatçı iş adamı Oskar Schindler, beş parasız kalır fakat içerisinde bir iyilik ateşi olduğunu kanıtlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.