Satranç

Schachnovelle
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Satranç
159 izlenme
Tarih 1938’i gösterdiğinde yani Nazi işgalinin hemen öncesinde Werner sanat eserleri kaçakçılığı yapan bir Viyanalıdır. Ancak Werner yakayı ele verdiğinde bu durum onun için korkunç bir şekilde son bulur. Ancak yakalanmasının ardına Werner normal bir hapishaneye değil de bir otel odasına hapsedilir. Burada Werner özellikle de SS subayı olan Berger isimli bir adamın psikolojik işkencesine maruz kalır. Neyse ki tam da bu sırada subayın sevgilisi Irene sanat hırsızının imdadına yetişir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.