Sarpatta Parambarai

சார்பட்டா பரம்பரை
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Sarpatta Parambarai
99 izlenme
Spor içerikli dram filmi bizi 1970’li yıllara götürüyor. Kuzey Chennai'de yer alan iki klan vardır. Bu klanların adı Sarpatta Parambarai ve Idiyappa Parambarai’dir. İki klan arasında amansız bir çekişmeli bir hal vardır. İki tarafta birbirinden hiç haz etmiyordur ve sevmiyordur. Bu klanların olduğu bölgede aynı zamanda n-boks kültürü oldukça yaygındır. Gençten yaşlısına çoğu kişi boks ile yakından alakalıdır. Bir gün Sarpatta Parambarai tarafı çok önemli ve onlar için ölüm kalım meselesi olan bir maça davet edilirler. Boks maçında klanı temsil edecek kişi ise hayatını işçi olarak sürdüren Kabilan’a kalmıştır. Kabilan bu çok önemli maçı üstlenir ve kazanan olmak için elinden geleni yapmaya çalışır. Kabilan’ın tek çaresi klanını güzelce temsil edip maçı kazanmaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.