Sarkaru Vaari Paata

సర్కారు వారి పాట​
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Sarkaru Vaari Paata
69 izlenme
Her anı aksiyon dolu olan bu filmde, Mahesh Babu isimli bir adamın ebeveynleri; o henüz küçük bir çocukken borçlarını ödeyemedikleri için intihar etmişlerdir. Büyüdüğünde ihtiyacı olan insanlar için bir kredi şirketi açan Manesh, aynı zamanda kredi alanların borçlarını zamanında ödemeleri için kendine has bir yönteme sahiptir. Bu sırada büyük bir kumarbaz olan Kalavathi ile tanışan Mahesh, bu kadı tarafından bir miktar para için kandırılır. Bunun ardından Kalavathi’in kendisinden aldığı krediyi geri ödemeye niyetinin olmadığını fark eden Mahesh, kendi yöntemlerini kullanarak ondan borcunu tahsil etmeye çalışacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.