Sanju

संजू
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Sanju
182 izlenme
Sanjay Dutt, tek bir bedende birçok farklı hayatı yaşayan bir adamdır. Sanjay Dutt’un ailesi, yıllarca beyaz perdede boy göstermiş, büyük kitleler tarafından tanınan sinema yıldızları ile doludur. Sanjay Dutt da tıpkı ailesinin geri kalanı gibi, herkes tarafından sevilen bir oyuncu olmak ister. Fakat Sanjay Dutt, bu isteğini gerçekleştirmeye her yeltendiğinde çok daha trajik bir olayla karşılaşır. Sanjay Dutt ve dini lider Mahatma Gandhi’nin karşılaştırıldığı bir biyografik eser, Sanjat Dutt’un 5 yıllık hapis cezasına çarptırılmasına yol açar. Bu sırada Sanjay Dutt’un eşi Manyata Dutt, hapse girmiş kocasının hayatını kaleme alması için Londra’da yaşayan bir yazar olan Winnie Diaz ile anlaşmaya çalışır. Sanjay Dutt, sinema sanatçısı olma yolunda, birçok kayıp, birçok fedakarlık yapacak, bağımlılık gibi duygularla başa çıkmaya çalışacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.