Samrat Prithviraj

सम्राट पृथ्वीराज
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Samrat Prithviraj
95 izlenme
1912 yılında Gazne Afganistan’da yaşyan Prithviraj, Muhammed Ghouri tarafından hiç beklemediği bir anda yakalanır ve gözlerini kaybeder. Aslanlara yem olarak bırakılsa da içindeki hayat mücadelesi onu savaşmaya zorlar ve kendini o beladan kurtartmayı başararak savaşı kazanır. Ajmer’de geçen bu hikâye, o zamanlar rejime olan saygı büyüktür ve kimse saygıda kusur etmez. Prithviraj saklanmak için arkadaşının kardeşi aynı zamanda da onun sevgilisi olan Chitralekya’nın yanına sığınır. Bu Ghoruyi’yi çok kızdırır çünkü Hussain, Chitralekya ile kaçmıştır. Pritviraj evlenmelerine yardımcı olarak başına büyük bir bela açar.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.