Sakra

天龍八部之喬峰傳
Vidrame - DUAL
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Sakra
326 izlenme
Becerikli bir savaşçı, iftiraların karşısında zorlu bir denemeden geçer. Kendisini bir cinayetle itham edilmiş olarak bulan bu savaşçı, ismini aklamak adına amansız bir savaşa atılır. Bu savaş, önce kendini tanımakla başlar ve serüveni süresince önüne çıkan sayısız engel ile yüzleşmesi gerekmektedir. Fakat bu sadece bireysel bir serüvenden ibaret değildir. Onun yok olmasını hedefleyen düşmanları da bulunmaktadır. Her aşamada, onu alt etmek amacıyla tuzaklar hazırlayan ve karşılaştığı her durumda onu mahvetmek isteyen düşmanlarının hilelerini anlayıp çözümlemek zorundadır. Bu yeni ifadeyle, hikâye daha fazla mücadele ve heyecan vaat etmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • DağlıReisMisafir

    Sitenizi yeni keşfettim,başka kanallara takılıyodum,yüzüklerin efendisinin tek Tam Türkçe dublajını sitenizde buldum,Tek kelime ile harikasınız,başarılarınızın devamını diliyorum,Aşırı film izleyen biri olarak bundan sonra sizdeyim 🙂


    0

    0
Film Robotu
Son Yorumlar
Türkan, 3 ay önce
Hikayenin gerçek olduğunu bilmek kanımı dondurdu...
DağlıReis, 6 ay önce
Sitenizi yeni keşfettim,başka kanallara takılıyodum,yüzüklerin efendisinin tek Tam Türkçe dublajını sitenizde buldum,Tek kelime ile harikasınız,başarılarınızın devamını diliyorum,Aşırı film izleyen biri olarak bundan sonra sizdeyim :)
Metin Erdan, 7 ay önce
Mükemmel
Emos, 8 ay önce
Ya kahroldum kahroldum kahroldum başka birşey söylemek istemiyorum