Saint-Tropez’deki Gizem

Mystère à Saint-Tropez
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Saint-Tropez’deki Gizem
225 izlenme
Fransa, 1970 ve Baron Claude Trachant ile eşi Barones Élaine Trachant'ın hayatları, bir Baron'un yakın arkadaşının Barones'in arabasını sürerken bir kaza geçirmesinden ve frenlerin kesildiğini keşfetmesinden sonra değişir. Birisinin Éliane'i öldürmeye çalıştığına ikna olan Claude, yakın arkadaşı ve politikacı Jacques Chirac'ı arar ve onu katili bulmak için Paris'in en iyi polisini göndermesi için Komiser Maurice Lefranc'ı arar. Lefranc dedektiflerini istediğinde, mevcut tek kişinin dalgın, inanılmaz derecede sakar ve kesinlikle felaket olan Jean Boullin olduğunu keşfeder. İsteksiz olan Lefranc, Boullin'e davayı verir, Baron'un Fransız Rivierası'ndaki yazlık evine gider. Élaine'in ölüm tehdidi mektupları aldığını öğrendikten sonra, Boullin Claude'a planını anlatır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.