Sadece Evet De!

Just Say Yes
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Sadece Evet De!
293 izlenme
IMDb: 4.6
Jusy Say Yes - Sadece Evet De, küçüklüğünden beri tek hayali evlenmek olan bir kadının hikayesini konu alır. Evlilik ve düğün üzerine bir hayat kuran bu kadının hayaline ulaşmasına ise çok az kalmıştır. Lotte, erkek arkadaşı Alex ile evliliğe doğru ilerlemektedir. Her geçen gün daha çok evliliğe yaklaştığını düşünen Lotte başına ise inanılmaz şeyler gelir. Alex, Lotte, terk eder. Artık evlenme imkanı olmayan yalnız tek başına ve depresyonda bir kadındır. Lotte, kız kardeşinin sevgilisi ise ona bir teklif sunar. Bu teklif sayesinde hayatı değişecektir. Peki Lotte aradığı aşkı bulabilecek mi? Güvenme sorunları yaşamadan aşkı yaşayabilecek mi? Netflix’te yayınlanan romantik komedi filmi Sadece Evet De - Just Say Yes izlerken güleceğiniz bir filmdir.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.