Sabotaj

Sabotage
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Sabotaj
Elit ve seçkin bir savcılık ekibi, tehlikeli bir görev yapmaya karar verir. Bu ekip, saygın ve güçlü bir uyuşturucu kartelinin güvenlikçilerle donatılmış evini soymaya karar verir. Ekip yola çıkar, güvenlik katmanlarını geçer ve 10 milyon dolar değerinde hırsızlık yapar. Ekip çaldıklarını yakındaki sıhhi tesisatın içine saklar. Sonrasında ekip parayı almak için tekrar geri döner fakat para yerinde yoktur. Ekip bir soruşturma başlatır ve bir süre sonra parayı bulur. Kısa süre sonra bu savcılık ekibinin üyelerinin hepsi bir bir öldürülmeye başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.