Ryad 19

Ряд 19
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Ryad 19
90 izlenme
Katerina genç bir doktordur. Genç kadının aynı zamanda bir kız çocuğu da vardır. Katerina 6 yaşındaki kızı ile birlikte bir uçak yolculuğu yapacaktır. Anne kız yolculuklarına başlarlar. Lakin uçağın kalkmasından bir süre sonra korkunç bir fırtına başlar. Katerine bu durumdan rahatsız olmaya başlar. Ardından bu yetmiyormuş gibi bir de uçağın içinde tuhaf şeyler olmaya başlar. Kabinlerden bir tanesinde anlam verilemeyen ölümler gerçekleşir. Katerina kendisi ve kızı için endişelenmeye başlar. Wfilm izle kalitesi ile ekranlarımızda yerini alan film sizi ilginç bir korku hikayesinin içine çekecek.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.