Rosaline

Rosaline
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Rosaline
46 izlenme
Bu filmde Rosaline Juliet’in, kuzenidir. Hamletin ünlü oyunu olan Romeo ve Juliet’i farklı bir bakış açısından ele alan bu filmde Romeo bilindiği gibi Juliet’e deli gibi aşıktır. Fakat bunun yanında Juliet’in kuzeni olan Rosaline’de, Romeo’ya aşıktır. Film ikilinin arasında geçen kapışmayı ve Romeo’yu elde etmek için verdikleri savaşı anlatmaktadır. Roseline, Romeo’ya âşık olan kuzeni Juliet’ten aşırı derecede nefret etmeye başladığında olaylar karışır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.