Roller Squad

Roller Squad
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Roller Squad
167 izlenme
Bir şehirde, işinde yetenekli bir seri katil ortaya çıkar. Her geçen gün seri katil bir sonraki kurbanının hayatına son vermektedir. Polis harekete geçer. Ellerinden gelen her şeyi yapan polis ekipleri, söz konusu seri katili yakalamaya kararlıdır. Fakat polisler ekiplerini büyüttükçe, aramalarını genişlettikçe, seri katil daha fazla kurbanın canını almaya başlar. Bir süre sonra polis ekipleri, artık bu seri katili yakalayamayacakları konusunda hemfikirdir. Polisler pes etmişken, aynı şehirde yaşayan bir arkadaş grubu, söz konusu seri katili yakalayabileceklerini iddia etmektedir. En iyi oldukları konu paten kaymak olan bu arkadaş grubu, seri katili ele geçirebilmek üzere harekete geçer. Arkadaş grubu, seri katilin polisler için aşırı hızlı, fakat kendileri için çocuk oyuncağı olduğunu düşünmektedir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.