Rocky 1

Rocky
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Rocky 1
40 izlenme
Film yoksul bir adamın işçi olarak çalışmasıyla başlar. Daha sonra bu yoksul adam şehrinde bulunan dövüş kulübünde antrenman yapmaktadır. Fakat bir gün beklenmedik şekilde ayağına bir şans geldiğinde bunu iyi değerlendirmelidir. Serinin ilk filminde Roky Balbao adındaki işçi beklenmedik şekilde ringe çıktığında zamanın ağır siklet şampiyonu Apollo Creed ile kapışması gerekir. Apollo için basitçe kazanabileceği bu maç karşısına kararlı adam Rocky çıktığında zorlu bir hal alır. Tüm dünya tarafından bilinen efsanevi karakter Rocky’nin yaşadıkları wfilmizle ailesi ile artık sizlerle…
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.