Rocketry: The Nambi Effect

Rocketry: The Nambi Effect
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Rocketry: The Nambi Effect
55 izlenme
Hint Uzay Araştırmaları Örgütü’nde bilim insanı olan Nambi Narayanan 1994 yılında casus olmakla suçlanır ve tutuklanarak cezaevine gönderilir. Suçlu olmadığı anlaşılıp hakkında beraat kararı verildikten sonra özgürlüğüne kavuşan Nambi artık hayatını özgürce yaşayabilmesine rağmen kendisini haksız yere suçlu gösteren ve ona haksız yere iftira atıp şiddet gösteren, hakkını vermeyen yetkililere karşı bir hayli dolmuştur. Adaleti gerçek anlamda yerine getirebilmek ve bu suçlu insanlara hak ettiğini yaşattırmak için onlara karşı tek başına büyük bir mücadele verir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.