Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain
107 izlenme
Ünlü şef, yazar ve televizyon programcısı Anthony Bourdain’in hayatına ışık tutan bu belgesel, ünlü şefin ışıltılı kariyerinin yükseliş sürecini ve bu süreçte yaşananları konu alıyor. Gençlik yıllarında sadece bir şef olan Bourdain, yazdığı bir kitap sayesinde en çok satanlar listesine giriyor. Bununla da yetinmeyen ünlü şef, hem yemek severler hem de gezginler tarafından büyük bir keyifle takip edilen televizyon programının da yaratıcısı oluyor. Belgeselde Bourdain’in buralara kadar nasıl geldiği ve nelerle karşılaştığı, arkadaşlarının ve ailesinin de içlerinde bulunduğu samimi röportajlar ve arşiv görüntüleriyle izleyiciye sunuluyor.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.