Rise Roar Revolt

రౌద్రం రణం రుధిరం
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Rise Roar Revolt
Film, 1930 yılında ülkelerinde iç savaşın başlamasından kısa süre önce evlerinden ayrılan iki devrimcinin bu süreçte yaşadıklarını konu alıyor. 1920 yılında İngiliz Valisi Scott ve eşi Catherine, Adilabad’daki bir orman ziyaretlerinde yetenekli bir şarkıcı olan Malli’yi kabilesi Gond’dan zorla alıkoyar. Kabilenin lideri Komaram Bheem, onu arayan bir ailenin yardımıyla bir Müslüman olan Akhtar kılığına girerek Delhi’ye kadar onu takip eder. Ancak Bheem’in görevinden haberdar olan polis memuru A. Rama Raju, terfi alacağını düşünerek onu yakalamak için gönüllü olur. Fakat şaşırtıcı bir şekilde bir grup devrimcinin arasına karışır ve Scott’a suikast planları yapmaya başlar. Bunun ardından yolları enteresan bir şekilde kesişen Ram ve Bheem, gerçek olmayan kimlikleriyle birbirleri arasında bağ kurmaya başlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.