Rifkin’in Festivali

Rifkin's Festival
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Rifkin’in Festivali
93 izlenme
Filmin hikayesinin baş karakteri birbirini seven bir çiftimizdir. Bu çift evlenmeye karar verir ve hayatlarını birleştirirler. Bir süre sonra ufak bir kaçamak yapmak ve biraz hayatlarına eğlence katmak amacı ile San Sebastian Festivali'ne katılmaya karar verirler. San Sebastian Festivali'ne vardıklarında her şey çok güzeldir. Farklı insanlar, cıvıl cıvıl renkler, büyük eğlence gösterileri ve daha nicesi. Çiftimiz adeta burada kendini başka bir dünyaya ait hissetmeye başlar. Ancak bir süre sonra gerçekleşecek olan olaylar çiftimiz için festivalin gidişatını başka bir yöne çekecektir. Çünkü adam burada İspanyol kökenli bir bir kadını çekici bulmaya başlar. Kadın ise Fransız kökenli bir yönetmen ile yakınlaşmaya başlar. Peki ya çift yaptıkları hatanın farkına varacak mıdır yoksa ikisi de başka insanların büyüsüne kapılıp birbirlerinden uzaklaşmaya devam mı edeceklerdir?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: , ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.