Ride the Eagle

Ride the Eagle
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Ride the Eagle
261 izlenme
Leif, annesi Honey ile birlikte yaşayan bekar ve genç bir adamdır. Artık tek başına yaşamaya karar verdiği için evden ayrılır ve tek başına yaşamaya başlar. Ancak bir süre sonra annesi Honey hayatını kaybeder. Bu haberle büyük bir yıkıma uğrayan Leif aslında hayatının bu evreden sonra tamamen değişeceğinin farkında değildir. Çünkü annesi Honey'den, Leif'e yüklü bir miras kalmıştır! Şimdi hepimizin aklına evler arabalar gelecektir elbette. Ancak bu miras öyle maddi değeri olan veya alınıp satılabilecek olan sıradan bir miras değildir. Bu bir nevi vasiyet niteliği taşıyan bir "yapılacaklar listesidir". Annesi ona, yapması gereken şeyleri tek tek not aldığı uzunca bir liste bırakmış ve bunları yerine getirmesini istemiştir. Bunlar son derece ilginç isteklerdir ancak Leif annesinden kalan bu mirasa sahip çıkmak zorundadır. Peki ama nereden başlayacaktır?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.