Riddick Günlükleri

The Chronicles of Riddick
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Riddick Günlükleri
119 izlenme
Necromonge ordusunun pençesine düşen gezegenlerin yaşamak için tek şansları değişmek olacaktır. Ama bu değişim kabul edilmesi zor bir seçenektir ve elbette ki bunu kabul etmeyeneler olacaktır. Direnenlerin tek umudu korkusuz bir kurtarıcıdır. Bu kurtarıcının acımasızca sürgüne gönderdikleri Riddick olduğu su götürmez bir gerçektir. Peki sürgüne gönderilen biri neden kurtarılmak için inanılan tek kişi olabilir? Barışı sağlamak için şeytani güçlerin zorunluluğuna inanan ve evrenin karanlık günlerinde Riddick’ten başka çaresi olmayan insanlık değişime ne kadar direnebilir? Wfilmizle’nin sizlere özel hazırladığı bu filmde şeytani güce meydan okuyan Riddick’in ne kadar ileri gidebileceğini tahmin edemeyeceksiniz.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.