Riddick 3

Riddick
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Riddick 3
Wfilmizle tarafından hazırlanan aksiyon dolu bu filmde ödül avcısı Riddick kendini kanına kadar kurutan güneşin altında hiç bilmediği, üzerinde yaşamın dahi olmadığı bir gezegende bulur. Ölüme terk edilen Riddick’in ölmeye hiç niyeti yoktur ve kendini yırtıcı uzaylılarla savaşırken bulur. Ama kurtulmak için acil durum işaretlerini aktive ederek kurtulma şansının peşine düşer. Onu kurtarmaya gelecek paralı askerlere ulaşmanın tek yolu bu alarmdır. Fakat bu askerlerin hepsinin amacı onu kurtarmak değildir. Aralarından etkili birinin Riddick ile başka bir derdi vardır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.