Richard Jewell

Richard Jewell
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Richard Jewell
141 izlenme
Gerçek bir hayat hikayesini anlatan Richard Jewell filmi, adını da aldığı bir güvenlik görevlisinin başına gelen olayı ele almaktadır. Atlanta Georgia’daki 1996 Yaz Olimpiyatları varken Centennial Olimpiyat Parkı’nda verilen bir konserde bir bomba bulan Jewell, orada bulunan milyonlarca insanın hayatını kurtarmış olmasına rağmen aynı zamanda bombayla ilgili FBI ve diğer polis ekipleri tarafından şüpheli olarak gözükmüştür. Bu olaydan sonra hayatı bambaşka bir yola giren Jewell’in işi elinden alınmış ve suçsuz yere cezalandırılmıştır. Olayın gerçeği birkaç ay sonra ortaya çıkmış ve Jewell özgürlüğüne kavuşmuştur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.