Reyis – Raees

रईस
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Reyis – Raees
309 izlenme
IMDb: 6.9
Genelde birçok kural ve yasakları bulunan ülkede tek riayet eden özerk bölge Gujarat’tır.Bu eyalette yaşanan hadiseler 80 ve 90 yıllarında gerçekleşmektir.Görme bozukluğu yaşayan ve öğrencilik hayatı okuma güçlüğü çektiği için ilerlemeyen Raees’in yaşam öyküsü ve hayalleri burada işlenmektedir. Kahramanımız meslek seçimi için rotasını deniz yolunu kullanarak alkol kaçakçılığına yöneltmiştir.Yasadışı olsa da edindiği bu uğraş ile kimsenin haklarına zararı olmadığı için işini değerli bulur ve öyle hissettirir de.Emeli yaşadığı yerde sözü dinlenen en üst kademedeki kişi olmaktır.Hayallerini süsleyen bu yerleşkede imparatorluk kurmak,bu uğurda kötülerle çarpışmak,önüne çıkan engelleri aşmak, dolu dizgin aşk yaşamak gibi çok katmanlı bir olay örgüsü kurgular.O kendince bir ülke yöneticisi olacaktır.Filmde yerel dans ve şovlara da yer verilmiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.