Revealer

Revealer
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Revealer
55 izlenme
Revealer, 1987 Chicago'sunda geçiyor. Film, birbirilerinin hayatıyla hiçbir ilişkisi olmayan iki kişinin yollarının kesiştiği zaman meydana gelen olayları anlatıyor. Angie huysuz bir genç kadın. Çoğu zaman hayatında olup bitenlerden pek memnun değil. Angie'nin herkes gibi sıradan bir hayatı yok. Revealers adında bir şirkette herkesten farklı bir pozisyonda çalışıyor. Öte yandan Sally Mewbourne, düzenli bir hayatın yanında Hristiyan protesto lideridir. Bu iki farklı hayatı olan genç kadınlar kendilerini beklenmedik bir zamanda beklenmedik olayların içinde bulurlar. Bunun üzerine insanların birdenbire çılgınca davranması işlerini hiç kolaylaştırmayacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.