Redemption Day

Redemption Day
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
7 ay önce eklendi
Redemption Day
102 izlenme
ABD, Deniz Piyadeleri Kaptanı Brad Paxton, arkeolog eşi ve kızı ile birlikte yaşamaktadır. Bu sırada karısı Kate bir konferans için Fas’a gider ve burada başka bir arkeolog olan Jean ile tanışır. Sonrasında Kate yanına Jean’i de alarak çölün altına bulunan kayıp bir şehri bulabilmek için çalışmalara başlar. Ancak bir süre sonra Kate aslında Cezayir sınırını geçtiklerini fark eder. Fakat çoktan yerli isyancılar onları fark etmişlerdir bile. Şimdi ise Kate’in kocası Brad karısını kurtarmak için zamanla korkunç bir yarışa girecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 3 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.