Red Rocket

Red Rocket
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
6 ay önce eklendi
Red Rocket
204 izlenme
Mikey uzun bir zaman önce Los Angeles’da yeni bir hayata başlamak için sevdiği her kesi terk edip, kalplerini de kırmıştır. Ancak Mikey aradan geçen bunca yılın ardına aniden bir zamanlar kırdığı kalplerin yanına geldiğinde eski halinden bile daha kötüdür. Başına bir sürü olayın geldiği aşikâr olan Mikey eski karısından özür dileyip ondan yardım istemesine rağmen yine kısa bir süre sonra yıllar önce yaptığı gibi onun kalbini kıracak ve yine birçok kişiyi de hayal kırıklığına uğratacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.