Racionais: Das Ruas de São Paulo Pro Mundo

Racionais: Das Ruas de São Paulo Pro Mundo
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 hafta önce eklendi
Racionais: Das Ruas de São Paulo Pro Mundo
10 izlenme
Wfilmizle farkıyla 4k formatında sizlere sunulan bu eşsiz yapımda Racionais Mc’nin tarihi ve yaşanan olayları anlatılmaktadır. Sokaklarda müzik yapmaya başlayan bu grubun ardından gelişmesi ve adını tüm dünyaya duyurması hakkında muhteşem bir müzikal film olan bu yapım bir şarkı grubunun hayatını ve geçmişini anlatmaktadır. Brezilya’nın sokakalarından gelen ve zamanla dünyanın her yerine adını duyuran bu müzik grubunun nasıl bu hale gediğine bu yapım yakından bir bakış atmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.