Prensin Düğünü

The Royal Treatment
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Prensin Düğünü
166 izlenme
Isabella kendi kuaför salonuna sahip olan ve laflarını esirgemeyen bir kuafördür. Aslında tam bir stilist olan ve oldukça da yetenekli olan Isabella’nın yeteneği ise doğuştandır. Bu arada Prens Thomas kendi ülkesini yöneten ve ailesinin de sözünden çıkmayan bir prenstir. Prens Thomas için aşk yoktur ve sadece politik evlilikler vardır ve Prens Thomas’da böyle bir evlilik yapmak üzeredir. Tam da bu noktada Isabella’nın kuaför dükkânı bu özel düğün için seçilir. Bu muhteşem durum Isabella için bulunmaz bir fırsattır. Ancak Isabella ansızın Prens Thomas ile karşılaştığında her ikisi için de kaderleri değişmiş olacaktır!
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.