Pororoca

Pororoca
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Pororoca
81 izlenme
IMDb: 7.0
Romanya ve Fransa tarafından yapımı üstlenilen, hüsran dolu bir dramatik yapım: Pororoca. Film bu ilginç ismini hikâyenin de geçecek olduğu büyük yapraklı ağaçlardan oluşan Amazon ormanlarındaki bir akarsuyun dalgalarından alıyor. Yer yer gerilim yaşayacağımız filmde konumuzun odak noktası ise bölgede yaşamakta olan bir aile. Fakat bu ailenin huzuru aniden kaçıyor. Çünkü beş yaşındaki küçük kızları birden bire ortadan kayboluyor. Peki bu koca ormanda kızı bulabilecekler mi? En önemlisi de bulduklarında sağ salim kalabilecek mi? Nefeslerimizi tutacağımız saniyelere gelin birlikteydi şahit olalım.
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.