Plan A Plan B

प्लान ए प्लान बी
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Plan A Plan B
34 izlenme
IMDb: 5,3
Filmde evliliğin kendisi dışında herkes için olduğunu düşünen bir çöpçatan ve daha sonra beklenmedik bir şekilde bir anda onun hayatına giren bir boşanma avukatı ile hayatı alt üst olduğunda olaylar içinden çıkılamayacak bir hal alır. Bu olaylardan sonra ise bir sır nedeniyle başarılı bir boşanma avukatı ile çöpçatanın yolları kesişirken, aralarında olan elektriklenme her şeyi bir anda tersine döndürür. Fakat ikisininde birbirine söylemediği sırlar ve gerçekler vardır ki bomba gibi patlayacağı anı bekler. Fakat bu sırlar ikilinin arasındaki sevgiyi yok edebilecek kadar güçlü mü?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.