Pipa

Pipa
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
4 ay önce eklendi
Pipa
113 izlenme
Öncelikle hikayemizin baş kahramanı Manuela Pipa Pelari adında bir kadından bahsedeceğiz. Manuela Pipa Pelari, Federal Polis Teşkilatında görev yapmaktadır. Burada tutunabilmek için kendince son derece disiplinli kurallar koymuş ve dik bir duruş sergileyerek işini en iyi şekilde icra etmeye çalışmıştır. Fakat ters giden bir şeylerden sonra Pipa'nın hayatı zorlu bir sürece girecektir. Akrabası olan Alicia Pelari ise ona yardımcı olabilmek ümidi ile onu Arjantin'in kuzeyinde bulunan La Quebrada isimli bir köye getirir. Burada tamı tamına on sene boyunca yaşar. Artık kendine bambaşka bir hayat kurmuştur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.