Penceremden

A través de mi ventana
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Penceremden
99 izlenme
IMDb: 5.5
Raquel, utangaç bir genç kızdır. Çocukluğundan beri komşusu olan Ares Hidalgo’ya platonik ve tutkulu bir şekilde aşık olan Raquel, bu duygularını saklamaktadır. Yıllarca sadece Ares’i gizlice izlemekle yetinen Raquel, bu işe bir son vermeye kararlıdır. Raquel’in ailesi, kızlarının bu davranışlarını fark eder ve Ares’le yakınlaşmaması konusunda uyarır. Fakat yıllardır içerisinde beslediği ve daha fazla gizleyemeyeceği duyguları olan Raquel, Ares’le birlikte olmakta kararlıdır. Raquel, bu radikal kararından sonra Ares’i etkilemek ve kendisine aşık etmek için harekete geçer. Bu hamlelere kayıtsız kalmayan Ares de Raquel için benzer hisler beslemektedir. İkilinin ailesi ise bu durumdan hoşnutsuzdur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 3 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.