Patron Seviyesi

Boss Level
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Patron Seviyesi
Başrolümüz Roy Pulver, uzun yıllar boyunca orduya hizmet etmiş ve sonunda emekli olmuş eski bir özel kuvvetler subayıdır. Emekliliğinin daha ilk zamanlarında Roy beklenmedik bir şekilde ölür ve bu bir cinayettir. Bu ölüm, filmimizin sonunu değil tam tersine olayların başlangıcını getirecektir. Çünkü Roy öldükten sonra kendini sürekli tekrarlayan bir kısır döngünün içinde bulunur. Her gün öldüğü günde yaşadığı olayları anıları tekrar tekrar yaşamaya başlar. İşin içinden çıkamadığı bu süreçte başına gelecek olan olaylarda ona dişçisi olan Alice de eşlik edecektir. Çünkü öldürüldüğü gün yanında Alice de bulunmaktadır. Artık bir yandan hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da bu kısır döngünün sebebini anlamaya çalışan ikili, bu durumun Mısır mitolojisine ait bir durum olduğunu öğrenecektir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 1 ay önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.