Paris’te Bahar

Seize printemps
Türkçe Dublaj Türkçe Altyazı
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
5 ay önce eklendi
Paris’te Bahar
170 izlenme
Suzanne 16 yaşında genç bir kızdır. Artık belli başlı düşüncelere sahip Suzanne kendi yaşıtlarından çok sıkılmaya başlamıştır. Suzanne her gün evden okula yürüyerek gidiyordur. Bunu yaparken de bir tiyatronun önünden geçiyordur. Suzanne her gün aynı yolda gide gele burada bir oyuncuyla tanışır. Oyuncu ondan yaşça büyük birisidir. Suzanne bu oyuncudan çok etkilenmiştir. Onu bir türlü unutamıyordur. Birlikte vakit geçire geçire birbirlerine âşık olduklarını fark ederler. Lakin sonrasında Suzanne bazı şeylerin farkına varır. Acaba büyümek için fazla mı acele ediyordur? Suzanne ve tanıştığı bu kişinin nasıl bir hikâyeleri olacak?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 3 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.