Paranormal Aktivite: Yakın Akraba

Paranormal Activity: Next of Kin
BOX
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Paranormal Aktivite: Yakın Akraba
203 izlenme
Sarah adında bir kadın, Margot isimli bir kız çocuğu doğurur. Sarah bir gün, kızını bir hastanenin önüne bırakarak ortadan kaybolur. Sarah’nın nereye gittiği kimse tarafından bilinmemektedir. Sarar, arkasından hiçbir iz bırakmadan gitmiştir. Yıllar sonra, annesi tarafından henüz bebekken terk edilmiş olan Margot, annesinin neden bu denli korkunç bir şey yaptığını merak eder. Margot, Chris adındaki kameraman arkadaşı ile beraber, Margot’un geçmişini bir belgesele almak ister. Genetik verileri sunan bir site üzerinden Margot, Samuel adındaki bir adamla kan bağı olduğunu öğrenir. Bu ekibe belgeselin sesiyle ilgilenecek olan Dale de eklenir. Margot, geçmişini ve annesinin yaşamını belgesele almaya çalışırken, şeytani güçlerin esiri olacaktır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Son Yorumlar
boabab, 4 hafta önce
Fena değil. Hızlı ilerliyor. Bende yazılım geliştiricisi olarak bilmediğim bişey görebilirmiyim diye sabırla izledim. İdare eder bir film. Konu basit. Oyunculuklar iyi ve hızlı aktığından seyredilebiliyor. Sonuna kadar seyredemedim çünki bi kaç mantıksız işi üst üste görünce ilgim kayboldu. 58 de seyretmeyi bıraktım. Merak ettiğim bişey kalmamıştı. Sonu belli olmuştu. Kızda bana cazip gelmedi. Geriye ne seyredeyim?
Rosen, 2 ay önce
Çok teşekkür ederim , bu güzel filmi bizlere ulastırdığınız için
dsaw, 2 ay önce
farklı bir filmdi. biraz karmaşık duygular içerisindeyim
Mete Eroğlu, 3 ay önce
merhaba, sitedeki filmlerin İMbdpuanı olmaması nedeni ilke vakit kaybetmemek için siteyi terketmek zorunda kalacağım. umarım sorun düzeltilir.